Ploymath Award |
Kai Smith '23 |
Emerging Scholar Award |
Nicholas Suter '23 |
Community Service Leadership |
Sam Lenkov '24 |
Dean's List |
Cailin Aitchison '23 |
Holden Algee '24 |
Molly Allison '24 |
Alishba Ansari '24 |
Kyle Arem '23 |
Nina Bakshi '23 |
Chloe Barakat '23 |
Lola Barris '24 |
Shad Bello '23 |
Corbin Berghoff '24 |
Chance Combs '24 |
Caroline Crevoiserat '23 |
Sage Daniells '24 |
Akasha Dukkipati '24 |
Alara Engel '23 |
Ava Faustina '23 |
Lily Felipe '23 |
Drew Fisher '24 |
Vasili Fovos '23 |
Asher Gottlieb '24 |
Parker Hamilton '24 |
Kody Harman '23 |
Ethan Hirsch '24 |
Kendall Huddleston '23 |
Wesley Ishida '23 |
Liliana Jimenez '24 |
Madelyn Jones '24 |
Lucas Kearney '23 |
Carlo Kim '24 |
Jake Levin '23 |
Lance Lysholm '23 |
Rafael Maya '24 |
Anthony Najafi '24 |
Brooke Norris '24 |
Kamto Nwabueze '24 |
Arnav Pathak '24 |
Nicholas Pearson '24 |
Rachel Rubenstein '23 |
Batul Saifee '23 |
Benjamin Salamon '23 |
Ethan Sarris '24 |
Kaden Shackleford '24 |
Jack Shtrum '24 |
Shanna Slipock '24 |
Katharine Small '24 |
Kai Smith '23 |
Jonathan Smyrnos '24 |
Constantine Theodoratos '23 |
Aeson Tripodis '23 |
Payton Vaughn '24 |
Marco Viera '24 |
Landon Wigington '23 |
Kourtney Williams '23 |
Jacob Wissot '23 |
Geoff Zelener '24 |
Head of School's List |
Katie Anderson '24 |
Iayan Ansari '23 |
Adrian Avetisyan '23 |
Nicholas Azizian '23 |
Natalie Babcock '23 |
Alexander Bai '24 |
Neal Bhasin '23 |
Shira Blazer '23 |
Anabella Bonito '23 |
Samantha Borck '24 |
Marquez Caruso '24 |
Parker Chodorow '24 |
Uma Desai '23 |
Rose Domzalski '24 |
Benny Eisner '23 |
Harrison Felipe '24 |
Brady Fernandes '24 |
Lilian Fromkin '24 |
Anya Jones '24 |
Aaron Kunitz '23 |
Griffin Kunitz '23 |
Krishan Lala '24 |
Carter Lee '23 |
Daniel Levin '24 |
Kayla Malek '24 |
Isabella Marzan '23 |
Lance Matthies '24 |
Logan Matthies '24 |
Bridgette Mertzel '24 |
J.T. Nichols '23 |
Dylan Ochoa '24 |
Kayla Okui '23 |
Cecilia Pflieger '23 |
Justin Pippen '24 |
Victoria Popescu '23 |
Paige Porter '24 |
Piper Porter '24 |
Arya Sadeghi '24 |
Bodhi Silberling '23 |
Sienna Singer '24 |
Athanasios Spiropoulos '23 |
Ryan Staub '23 |
Arman Tellis '23 |
Camryn Vaughn '24 |
National Latin Exam |
Iayan Ansari '23 |
Nick Azizian '23 |
Samantha Borck '24 |
Rose Domzalski '24 |
Harrison Felipe '24 |
Ethan Hirsch '24 |
Wesley Ishida '23 |
Aaron Kunitz '23 |
Griffin Kunitz '23 |
Bruno Kushnir '23 |
Daniel Levin '24 |
Victoria Popescu '23 |
Bodhi Silberling '23 |
Jonathan Smyrnos '24 |
Community Service Silver |
Neal Bhasin '23 |
Brady Fernandes '24 |
Anya Jones '24 |
Community Service Bronze |
Calin Aitchison '23 |
Benny Eisner '23 |
Ava Faustina '23 |
Cecilia Pflieger '23 |
Sophia Sachnowitz '24 |
Sydney Soussan '24 |
National French Exam |
Katie Baza '23 |
Neal Bhasin '23 |
Samantha Bolotsky '23 |
Kai Smith '23 |
Hannah Sullivan '23 |
Kourtney Williams '23 |
Community Service Gold |
Alishba Ansari '24 |
Iayan Ansari '23 |
Lily Felipe '23 |
Sam Lenkov '23 |
Brooke Norris '24 |